שידורים חיים
מציינים 15 שנים למתקפת הטרור הרצחנית ב-11 בספטמבר צילום: לואיג'י נובי
חדשות ראש הממשלה

מציינים 15 שנים למתקפת הטרור הרצחנית ב-11 בספטמבר

11 ספטמבר 2016

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ציין את יום השנה ה-15 למתקפת הטרור הקטלנית על מרכז הסחר הבינלאומי, בפתח ישיבת הממשלה, וקרא למדינות העולם להיאבק יחד נגר הטרור האסלאמי בכל החזיתות, כולל ברשתות החברתיות.

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, בפתח ישיבת הממשלה:"היום אנחנו מציינים 15 שנים למתקפת הטרור הרצחנית ב-11 בספטמבר. אנחנו זוכרים את הקורבנות, ליבנו עם המשפחות שלהם. אנחנו עומדים כתף אל כתף עם בעלת בריתנו האיתנה, ארה"ב. אנחנו עומדים כתף אל כתף עם כל עמי התרבות נגד הטרור של האסלאם הקיצוני, שהוא פושה היום בכל העולם. כל העולם חייב להתאחד היום כדי להגן על עצמו מפני כוחות החושך הללו.

המאבק בטרור מתנהל גם ברשתות החברתיות, ולישראל הגיעה בימים אלה משלחת בכירה מחברת פייסבוק. המטרה כאן היא לשפר את שיתוף הפעולה נגד ההסתה, ההסתה לטרור ולרצח ברשת החברתית. האינטרנט הביא הרבה ברכה לאנושות, אבל מקופלת בו גם לצערנו קללה, כי גורמי הטרור וההסתה משתמשים באינטרנט כדי לפגוע באנושות. אנחנו נחושים להיאבק בתופעות אלה, ועל כן אני מברך על שיתוף הפעולה, או לפחות הרצון לשיתוף הפעולה שמגלה חברת פייסבוק, ואנחנו מקווים שהדבר הזה יניב תוצאות טובות יותר."