שידורים חיים
לראשונה ב-5000 שנה  - אתגר צילום בינלאומי: ירושלים צילום: משה מילנר, לע"מ
חדשות לע"מ

לראשונה ב-5000 שנה - אתגר צילום בינלאומי: ירושלים

06 פברואר 2017

קרן קימת לישראל יחד עם JNFארה"ב, גבעת התחמושת, משרדי החוץ, תיירות, ירושלים ומורשת, לע"מ ובתמיכת HP  (סאיטקס ואינדיגו) ו-Venture PartnersPICO, קוראים לצלמים ובעלי צילומים של ירושלים להעלות תמונות שצולמו בירושלים ברוח שיתוף פעולה חובק עולם:

אתגר צילום בינלאומי - ירושלים

באתר GuruShots 1.2-19.3.17

www.gurushots.com/jerusalem/he

כל צילום, מכל זמן, מכל זווית - בואו להציג את ירושלים שלכם לעולם:

האם צילום של רגע ירושלמי, סמלי, אנושי, מכונן ונדיר נמצא אצלכם?!

שתפו אותו ב- JerusaLENS# (בכפוף לתקנון)

עושים היסטוריה! אוספים ומדרגים ביחד את אוסף תמונות ירושלים הגדול אי פעם

מה אומרים מנהיגי המדינה על האתגר?

נשיא המדינה מר ראובן (רובי) ריבלין: "ירושלים מספרת סיפור עולמי. ההיסטוריה רבת השנים של העיר המופלאה הזו רצופה בהתרחשויות, באגדות, בזהויות ובתרבויות של הגדולות והמשפיעות באימפריות של העולם העתיק והחדש. אני קורא לכולכם ולכולכן, הצטרפו לאתגר, שילחו צילומים ייחודיים של ירושלים האהובה, בעיקר צילומים בעלי מסר מאחד שיתנו ביטוי אישי ומרגש למכנה המשותף הרחב ששמו ירושלים."

השר לירושלים ומורשת ח"כ זאב אלקין: "באתגר צילום זה מטרתנו להזכיר נשכחות לציבור הרחב ולהביאו להתרגש מחדש מהמפגש המרתק עם ההיסטוריה שלנו ושל העולם כולו בירושלים בת אלפי השנים. משרד ירושלים ומורשת מבקש לראות את האחדות ואת היופי דרך הזווית האישית של עדשת המצלמה שלכם. מפה, זה בידיים שלכם."

שר התיירות יריב לוין: "אתגר הצילום הוא הזדמנות נהדרת לחשוף את פניה היפות והרבות של ירושלים. קורא לכולם לצלם, להעלות ולהצביע".

יו"ר הקרן הקימת לישראל מר דני עטר: "ירושלים היא בירת העם היהודי מימי בית ראשון ועד ימנו. במשך 115 שנים פועלת הקרן הקיימת לישראל גם לחיזוקה של ירושלים, לטיפוח אדמותיה ולחיזוק מעמדה העולמי. אנו שמחים לחלוק את ארכיון הצילומים הרשמי של קק"ל עם התחרות, ולאפשר לציבור רחב ליהנות מיופייה של העיר, תרבותה ואנשיה."