שידורים חיים
כנס HLS and CYBER 2016- חודש החדשנות צילום: www.freepik.com
חדשות לע"מ

כנס HLS and CYBER 2016- חודש החדשנות

15 נובמבר 2016

חודש נובמבר ידוע כחודש החדשנות בעולם. היום מתקיים הכנס הבינלאומי הרביעי לביטחון המולדת והסייבר, ביוזמת מינהל סחר חוץ במשרד הכלכלה והתעשייה ומכון הייצוא הישראלי ויימשך כיומיים. בכנס שותפים גם מטה הסייבר במשרד ראש הממשלה, משרד החוץ, סיב"ט- משרד הביטחון, המשרד לביטחון פנים ורשות שדות התעופה. בכנס מציגות כ-160 חברות מהמובילות בתחומי ביטחון המולדת (HLS) והסייבר כגון: אלביט, תע"א, צ'ק פוינט ועוד, וישתתפו למעלה מ-1300 אורחים מחו"ל בעלי תפקדי מפתח בתחומי ביטחון המולדת והסייבר בעולם.

מטרת הכנס, אשר יעסוק בנקודות המפגש בין מרחב האבטחה הפיזי ובין המרחב הקיברנטי, הינה הצגת מיזמים ופתרונות של יצואני ביטחון המולדת והסייבר הישראלים, המייצגים את הטכנולוגיות החדשניות ביותר בתחום, תוך יצירת תשתית מתאימה לקידום היצוא הישראלי ושיתוף פעולה בינלאומי. מאות בכירים מרחבי העולם יגיעו לישראל לכנס זה בכדי להיפגש עם רשויות הביטחון השונות והחברות הישראליות. בין משתתפי הכנס: שרים לביטחון פנים, ראשי ערים, מנכ"לים של חברות מובילות, מפקדי משטרות, נציגי גופי מודיעין, רשויות ללוחמה בטרור, ממוני ביטחון בשדות תעופה ועוד.

מערך הנספחים הכלכליים של משרד הכלכלה והתעשייה, פעל להבאת עשרות משלחות ומפגשים עסקיים של גורמים אלו מתוך מטרה לחשוף את מקבלי ההחלטות בעולם לתעשיות ביטחון המולדת והסייבר. כמו כן, מערך הנספחים ממשיך את הליווי של משתתפי התערוכה גם במשך ימות השנה על מנת לחזק את הקשר של התעשייה ולהביא להגברת שת"פ בין גופים ברחבי העולם וחברות ישראליות.

בכנס מוצגת תערוכה מקצועית שתתמקד בהצגת פתרונות בעולמות הסייבר סקיוריטי, מודיעין, לוחמה בטרור, אכיפת חוק, אבטחת תעופה, הגנה על תשתיות קריטיות- מתקני אנרגיה, מים, נפט וגז, ניהול והיערכות למצבי חירום, מגיבים ראשונים ועיר חכמה.