שידורים חיים
ואן גוך באוויר צילום: רפי קורן
חדשות לע"מ

ואן גוך באוויר

25 יולי 2017

כדורים פורחים, מופעי אקרובטיקה -פסטיבל שכולו צבע ואור בצפון הנגב

גם השנה יכסו את שמי הנגב כדורים פורחים וצבעוניים. הפסטיבל הבינלאומי כדורים פורחים הפך כבר למסורת ,אשר במהלכו , יגיעו טייסי כדורים פורחים מרחבי העולם, שיחברו לטייסים מקומיים וימריאו למטס 16 כדורים פורחים, מרהיבים וייחודיים שיכסו את השמיים.  הפסטיבל יתקיים בתאריכים 10-11 באוגוסט בגן הלאומי פארק הבשור (אשכול) בצפון הנגב. בשעות החשיכה, יתקיימו מספר מופעים עוצמתיים המשלבים תיפוף, מחול ואקרובטיקה.

השנה, לראשונה ובמיוחד לפסטיבל- עוצבו בלוני הליום ענקיים בצורות חיות - הגדולים ביותר שנראו בארץ אי פעם המתווספים לכדורים שיעלו לאוויר , בינהם, ניתן יהיה לראות את הבלון "ואן גוך" אחד מהבלונים המפורסמים ביותר בעולם שמעיר לחיים את דיוקנו העצמי של האמן ההולנדי המפורסם וינסנט ואן גוך שעבודת הצביעה שלו הייתה אחת מעבודות הצביעה המורכבות שנעשו בתחום הכדורים הפורחים אי פעם.

בנוסף, ניתן יהיה לראות את הבלון hopperCloud , בלון ייחודי מאוד בכך שמדובר בבלון בלי סל בכלל, כאשר הטייס יושב בתוך רתמה כשרגליו באוויר ומבערי הבלון מעל ראשו, וכן את הבלון "פנדה" הבלון שמטרתו העלאת המודעות למיני בעלי חיים בסכנת הכחדה ושמירה על איכות הסביבה. טייס הכדור הוא אייק וויסר, אחד הטייסים המפורסמים בעולם והראשון לחצות את הקוטב הצפוני בכדור פורח. טייס נוסף בפסטיבל הוא לובור לבוביץ' מסלובקיה, שעיצב את הבלון "ברונו הליצן", בלון ייחודי בצורת ראש ליצן שמטרתו לשמח את האנשים.

undefined

צילום: יח"צ